Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Gizy w Wielogłowach

giza-e1649081792937.jpg

Kontakt:
Szkoła Podstawowa w Wielogłowach

33-311 Wielogłowy 56

tel. 18 548 03 70

e-mail: szkola@spwieloglowy.pl

Gala Zwycięzców

Utworzył: Piwowar Edyta

Zwycięstwo rozumu – „ Victoria Rationis”

w Szkole Podstawowej im.gen.Józefa Gizy w Wielogłowach

Dnia 23 czerwca 2022r. w Szkole Podstawowej im.gen.Józefa Gizy w Wielogłowach odbyła się uroczysta Gala Zwycięzców : Zwycięstwo rozumu – „ Victoria Rationis” dla uczniów klas 4-8. Był to czas wielkiego podsumowania i radości z osiągniętych w tym roku szkolnym sukcesów.

Bohaterami tego dnia byli uczniowie, którzy uzyskali świadectwa z wyróżnieniem, osiągnęli sukcesy w konkursach , zawodach sportowych etc. To wyjątkowe popołudnie należało do  młodych ludzi z pasją i ich rodziców, bez których sukces naszych uczniów nie byłby możliwy.

Rozpoczęliśmy naszą sentymentalną podróż od wiersza i piosenki, które doskonale wkomponowały się w tę uroczystość. Następnie zabrała głos Dyrektor Szkoły, Pani Monika Oleksy, która pogratulowała zwycięzcom osiągnięć na polu naukowym, w różnych konkursach, olimpiadach, zawodach oraz ich Rodzicom.

W dalszej części najlepsi uczniowie naszej szkoły z poszczególnych klas zostali uhonorowani przez Panią Dyrektor medalami, dyplomami i statuetkami za ich niebanalne osiągnięcia, co zostało utrwalone na pamiątkowych zdjęciach.

Bardzo miło nam poinformować, że w bieżącym roku szkolnym 2021/2022 94 uczniów ukończyło swoją klasę z wyróżnieniem, a wśród nich średnią 5,00 i powyżej uzyskało 64 uczniów.

Następnie przyszedł czas na podziękowania naszym drogim Rodzicom, którym Pani Monika Oleksy wręczyła  listy gratulacyjne za wspaniałe wychowanie młodych ludzi, którzy osiągnęli wysokie wyniki  w nauce, prezentując  nienaganną postawę w życiu szkoły.

W drugiej części gali Pani Dyrektor wręczyła dyplomy członkom Parlamentu Szkoły, którzy angażowali się w różnorodne inicjatywy samorządowe i pracowali na rzecz projektu ,,Szkoła-Szkole” oraz uhonorowała tytułem ,,Serce Parlamentu” rodziców zaangażowanych w działalność tej organizacji. 

Naszą wspaniałą galę zakończył krótki pokaz talentów uczniów w różnych kategoriach wokalnych, tanecznych i sportowych. Doskonałym podsumowaniem gratulacji i podziękowań był utwór zespołu Queen  ,,We are the Champions” i wystrzelone złote konfetti.

Czas spędzony wspólnie był dla uczniów, rodziców, dyrekcji, nauczycieli i pracowników szkoły niezwykłą nagrodą za trud i pracę wykonaną w tym roku szkolnym.

powrót

Licznik odwiedzin
Skip to content