Szkoła z 200-letnią tradycją

Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Gizy w Wielogłowach

giza-e1649081792937.jpg

Kontakt:
Szkoła Podstawowa w Wielogłowach

33-311 Wielogłowy 56

tel. 18 548 03 70

e-mail: szkola@spwieloglowy.pl

Strona główna

Dziennik

Teams

Dla rodzica

Dla ucznia

Festiwal konkursów z języka angielskiego – finał!

Sanocka Kinga

Dzień Dziecka był okazją do zabawy i wyzwań i takie też były nasze konkursy – dla dzieci z duszą artystyczną, dla dzieci, które współpracują, dla solistów.
My Picture Dictionary to konkurs, który polegał na wizualnym przedstawieniu wybranego słowa w języku angielskim w formie graficznej i który odniósł sukces ilościowy i jakościowy – mamy piękne prace, które wymagały kreatywności, czasu i cierpliwości przy wykonywaniu – wielkie brawa dla każdego z Was!
Master of Reading, czyli Mistrz Czytania, to konkurs wieloetapowy, którego finał opierał się na współpracy – jednej z najważniejszych kompetencji życiowych. Wynik był do końca nieznany, bo 3 zadania pokazały, jak ważne jest kształtowanie różnych umiejętności i jak bardzo dobrze jest mieć drugiego człowieka do pomocy. Brali w nich udział uczniowie, którzy część swojego życia spędzili w krajach anglojęzycznych, co było ciekawym doświadczeniem dla nas wszystkich.
Master of Spelling to konkurs ortografii języka angielskiego. Z pozoru łatwy, okazał się konkursem – wyzwaniem. Zacięta rywalizacja, która była bardzo trudna do oceny i była przyczynkiem do dłuższej debaty jury.
Dziękujemy wszystkim uczniom , którzy zaangażowali się w przygotowania – jesteście zmotywowani, chętni do stawiania czoła wyzwaniom, kreatywni. Tak trzymać!
Dziękujemy jury, składającemu się z wszystkich nauczycieli języka angielskiego, co zagwarantowało obiektywność oceny i sprawny przebieg organizacyjny. Współpraca to skarb!
Zwieńczeniem były nagrody – przydatne do nauki, użyteczne w życiu, również słodkie. Każdy z nas był tego dnia doceniony! Do zobaczenia za rok!

powrót

Licznik odwiedzin
Skip to content