Szkoła z 200-letnią tradycją

Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Gizy w Wielogłowach

giza-e1649081792937.jpg

Kontakt:
Szkoła Podstawowa w Wielogłowach

33-311 Wielogłowy 56

tel. 18 548 03 70

e-mail: szkola@spwieloglowy.pl

Strona główna

Dziennik

Teams

Dla rodzica

Dla ucznia

Premiera kabaretu Na Jednej Nodze

Zelek Bożena

07.06.2022r. wraz z rodzicami wyruszyliśmy do Ośrodka Stalownik mieszczącego się w Bartkowej. Ten dzień był wyjątkowy – piękna pogoda, towarzystwo szkolnych przyjaciół, wychowawczyni oraz rodziców – to wszystko zwiastowało mile spędzony czas. Wspólne świętowanie rozpoczęliśmy od rejsu statkiem po Jeziorze Rożnowskim. Po powrocie na ląd zaprezentowaliśmy naszym mamusiom i tatusiom „Kabaret na jednej nodze”. Śmiechu było co niemiara jak to w kabarecie, rodzice nie szczędzili braw młodym aktorom. Później przyszedł czas na życzenia, czułości i wręczenie rodzicom własnoręcznie wykonanych serc na warsztatach ceramicznych. Następnie wszyscy obejrzeli galerię portretów i wzięli udział w quizie. Zabawa była przednia. Na koniec odbyło się wspólne grillowanie i biesiadowanie.

Te chwile na długo zostaną w naszej pamięci.

Świeto Rodziny w Żmiącej

Mozdyniewicz Elżbieta

7 czerwca dzieci z klasy 2b wraz z rodzicami wyjechały na wycieczkę do Żmiącej. Po słodkim poczęstunku wszyscy zwiedzili stajnię i wysłuchali ciekawej pogawędki o życiu koni. Następnie dzieci wzięły udział w przejażdżce na koniu oraz wspólnie z rodzicami uczestniczyły w różnych ciekawych konkursach. Kolejnym punktem programu było wspólne grillowanie, zaprezentowanie przez dzieci krótkiego montażu słowno-muzycznego oraz wręczenie rodzicom serc wykonanych na warsztatach ceramicznych.

Dzień Rodziny w 1a

Nazimek Lilianna

6 czerwca był bardzo ważnym dniem dla uczniów pierwszej klasy. W tym właśnie dniu dzieci spotkały się ze swoją wychowawczynią Lilianną Nazimek oraz rodzicami na uroczystym Dniu Rodziny. Spotkanie rozpoczął krótki montaż słowno-muzyczny, na końcu którego każde dziecko złożyło rodzicowi życzenia i przekazało własnoręcznie napisany list-podziękowanie. Następnym punktem tego pełnego wrażeń dnia był wyjazd do Rodzinnego Parku Rozrywki „Labiland”
w Skrudzinie. Park położony w pięknej, spokojnej okolicy otoczonej lasem to wymarzone miejsce na spędzenie wspólnego czasu dla dzieci i rodziców. Duża ilość atrakcji, wśród których wystarczy wymienić: duży i mały labirynt, dmuchaną zjeżdżalnię, grę terenową „Poszukiwacz skarbów”, bilard nożny, szachy plenerowe, dmuchaną ściankę wspinaczkową, kręgle plenerowe, strefę junior, mini plażę, grę „Labirynt”, mini park linowy, mini golf, czy tyrolkę – nie pozwalała na nudę. Świetnie bawiły się zarówno dzieci, jak i rodzice. Pogoda nam dopisała, dobry humor również. Nie wiadomo kiedy minął czas naszego pobytu w „Labilandzie” i lekko zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do szkoły. Dobrze było wspólnie spędzić ten dzień.

powrót

Licznik odwiedzin
Skip to content