Szkoła z 200-letnią tradycją

Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Gizy w Wielogłowach

giza-e1649081792937.jpg

Kontakt:
Szkoła Podstawowa w Wielogłowach

33-311 Wielogłowy 56

tel. 18 548 03 70

e-mail: szkola@spwieloglowy.pl

Strona główna

Dziennik

Teams

Dla rodzica

Dla ucznia

Dzień dziecka

Kawalec Agata

Dzięki firmie KORAL 1 czerwca na długo pozostanie w pamięci klasy IIA. Dzieci zostały zaproszone do wytworni lodów w Limanowej, gdzie mogły zobaczyć, jak produkuje się ten ulubiony smakołyk i popróbować do woli różnych smaków prosto z linii produkcyjnej. Kolejnym punktem programu była wizyta w Jasicówce, gdzie uczniowie zostali zaproszeni na prawdziwą ucztę kulinarną. Posileni, korzystając z pięknej , słonecznej pogody, bawili się pod czujnym okiem opiekunów. Na koniec każdy z uczestników otrzymał paczkę z prezentami z logo firmy.
Dzień był wyjątkowo udany. Dzieci wróciły do domów zmęczone, ale szczęśliwe i pełne wrażeń.
DZIĘKUJEMY P. MAGDALENIE I P. MICHAŁOWI KORALOM ZA WSZYSTKIE ATRAKCJE

Nazimek Lilianna
Mirosława Dutka

1 czerwca to ulubiona data wszystkich dzieci. Uczniowie klas: 1a i 1b spędzili ten dzień aktywnie i bardzo ciekawie, jadąc na wycieczkę do Limanowej. Pierwszym punktem bogatego programu tego dnia był grill w Jasicówce, klimatycznej karczmie, położonej w spokojnej okolicy. Obok karczmy był staw z rybkami, miejsce do zabawy oraz suto zastawione stoły pełne przepysznych owoców i orzeźwiających napojów. Po krótkiej degustacji, w czasie kiedy z grilla zaczęły powoli dochodzić apetyczne zapachy pieczonych kiełbasek, dzieci beztrosko bawiły się na świeżym powietrzu pod czujnym okiem pani Mirki i pani Lilki oraz rodziców. Po zabawie wszyscy z przyjemnością usiedli przy stołach i jedli z apetytem przygotowany poczestunek. Potem dzieci miały jeszcze czas, żeby się pobawić wspólnie z kolegami z klasy 2a, którzy zawitali do Jasicówki ze swoją panią Agatą.
Następnym punktem programu była wizyta w Wytwórni Lodów „Koral”. To było ogromne przeżycie i ciekawe doświadczenie dla dzieci zobaczyć jak produkuje się przepyszne lody. Po zwiedzaniu fabryki był czas na degustację lodów. Dzieci dostały na pamiątkę fartuszek i prezent.
To był cudowny Dzień Dziecka.

Bardzo dziękujemy pani Monice Koral-Urbańczyk i panu Arkadiuszowi Urbańczykowi za wielkie serca i spełnienie marzeń dzieci.

 

Dzień dziecka  – klasa  2b i 3a

Mozdyniewicz Elżbieta

1 czerwca dzieci z klasy 2b i 3a wraz z wychowawczyniami p. E. Mozdyniewicz i B. Zelek wybrały się do kina Sokół w Nowym Sączu, gdzie obejrzały film „Dogtanian. Psi muszkieter” oraz brały udział w różnych ciekawych konkursach. Następnie spacerkiem udały się w kierunku Dworca Kolejowego. Tam zwiedziły budynek, wysłuchały ciekawej pogadanki na temat środków transportu kolejowego i pracy kolejarza. Zaobserwowały również przyjeżdżające i odjeżdżające pociągi z peronów. Transport kolejowy dzieciom mało znany wydał im się bardzo atrakcyjny

powrót

Licznik odwiedzin
Skip to content