II powiatowe zawody w pływaniu - Chełmiec 2021

biebleg

Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego

image001

Mistrzostwa Gminy Chełmiec w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych

01 października 2021r na Orliku w Świniarsku odbyły się Mistrzostwa Gminy Chełmiec w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych chłopców klas IV -VI. W turnieju udział wzięło siedem szkół z terenu Gminy Chełmiec: Chełmiec, Świniarsko, Librantowa, Paszyn, Wielogłowy, Marcinkowice oraz Piątkowa.

Turniej rozgrywano w dwóch grupach, dwie najlepsze drużyny awansowały do półfinałów. W I półfinale Paszyn pokonał Piątkową 2:0, a w II półfinale Wielogłowy zwyciężyły z Chełmcem 1:0. W meczu o III miejsce Piątkowa pokonała Chełmiec 2:0 W meczu finałowym Wielogłowy zwyciężyły z Paszynem 1:0

Mistrzostwa Gminy Chełmiec w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych chłopców klas IV –VI zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Wielogłowach, która uzyskała awans na zawody Międzygminne (08.10.2021r. - Brzezna)

Zwycięska drużyna występowała w składzie: Bielak Kamil, Uszko Olgierd, Sowa Stanisław, Baran Grzegorz, Słaby Jakub, Damasiewicz Kamil, Cygan Filip, Pala Bartosz,Bodziony Olaf.

Mistrzostwa Gminy Chełmiec
Sztafetowe Biegi Przełajowe
24 wrzesień 2021

1

ZAWODY NARCIARSKIE O MISTRZOSTWO GMINY CHEŁMIEC

ZAWODY NARCIARSKIE O MISTRZOSTWO GMINY CHEŁMIEC - CIENIAWA 17 LUTEGO 2017 - plik pdf

Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego w koszykówce dziewcząt
zdobyła Szkoła Podstawowa w Wielogłowach

Zwycięska drużyna występowała w składzie: Małgorzata Cięciwa, Katarzyna Dominik, Klaudia Jeleńska, Julia Kulpa, Martyna Kurzydło, Martyna Pakosz, Karolina Pawlik, Paulina Pawlik, Zuzanna Słaby, Sylwia Szkaradek, Oliwia Twardowska, Wiktoria Wysowska. Trener: Dawid Kopiec.

Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego
Igrzyska Dzieci w Koszykówce Dziewcząt

Organizator – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego, Szkoła Podstawowa nr 2 w Krynicy-Zdroju.
Termin i miejsce rozgrywania zawodów – 10 stycznia 2020 r. – Hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Krynicy-Zdroju.
Cel imprezy – popularyzacja koszykówki wśród młodzieży szkolnej, kształtowanie właściwych postaw i zachowania podczas rozgrywek sportowych – gra fair play oraz wyłonienie mistrza powiatu nowosądeckiego, reprezentanta na zawody rejonowe.
Do zawodów awansowały 4 zespoły – 48 zawodniczek (zwycięzcy zawodów międzygminnych):
Szkoła Podstawowa w Krużlowej Wyżnej
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łącku
Szkoła Podstawowa nr 2 w Krynicy-Zdroju
Szkoła Podstawowa w Wielogłowach
Zespoły grały systemem „każdy z każdym”, 4 kwarty po 6 minut. Drużyny rozgrywały swoje mecze wg zasad tzw. uproszczonej passarelli – w pierwszej i drugiej kwarcie występowały dwie różne „piątki” zawodniczek, w trzeciej i czwartej kwarcie grały dowolne zawodniczki.

4. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łącku Ewa Sobczyk

Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego zdobyła Szkoła Podstawowa w Wielogłowach która uzyskała awans na zawody rejonowe (06.03.2020 r. – Nowy Sącz).
Podczas zakończenia drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami i dyplomami. Wybrano najlepszą zawodniczkę turnieju, którą została Julia Kulpa ze Szkoły Podstawowej w Wielogłowach.

Marzec 2011

KOMUNIKAT !!!

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „STRZAŁA” WIELOGŁOWY
SAMORZĄD UCZNIOWSKI GIMNAZJUM
ORGANIZUJE WYJAZDY SPORTOWO-REKREACYJNE:

1. W DNIU 12.03 (SOBOTA) – NA ZAWODY NARCIARSKIE O „PUCHAR CIENIAWY” WYJAZD O GODZINIE 8.00, POWRÓT ok. 15.00 -

(możliwość wyjazdu osób spoza szkoły – rodziców, znajomych itp. ) (bus – ok. 10 zł, wpisowe – 10 zł – w tym karnet na wyciągi )

2. W DNIU 19.03 (SOBOTA) – NA ŁYŻWY DO NOWEGO SĄCZA – WYJAZD O GODZINIE 8.30, POWRÓT ok. 12.00

(bus – ok. 4 zł, wstęp na godzinę 3zł, wypożyczenie łyżew - 4 zł )

ZGŁOSZENIA DO NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO !!!