Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Gizy

Gminny Konkurs Ekologiczny – laureat z Wielogłów

Już po raz dziewiętnasty gościnne mury Szkoły Podstawowej w Januszowej zapełniły się gwarem uczniów reprezentujących szkoły podstawowe i gimnazja z terenu Gminy Chełmiec. Powodem był finał Gminnego Konkursu Ekologicznego. Tradycyjnie uczniowie zostali wyłonieni w eliminacjach szkolnych, w czasie których wykazali się wiedzą i wrażliwością w zakresie ekologii.
Konkurs rokrocznie jest okazją dla opiekunów uczniów do wymiany poglądów i wiedzy dotyczącej problematyki ekologicznej, która, ze względu na gwałtowne tempo degradacji środowiska naturalnego, staje się jednym z priorytetów nie tylko w skali makro, lecz również w społecznościach lokalnych. Zarówno dla władz Gminy Chełmiec z panem wójtem Bernardem Stawiarskim na czele, jak i dla pani Iwony Matyaszek dyrektora Szkoły Podstawowej w Januszowej – głównego organizatora konkursu – świadomość, że wychowują w ten sposób świadomych swojej odpowiedzialności ambasadorów ochrony środowiska naturalnego, jest motorem pobudzającym do działania w tym zakresie.
Po sprawdzeniu prac konkursowych komisja wyłoniła zwycięzców.
W kategorii szkół podstawowych:
I miejsce – Szymon Kożuch ze Szkoły Podstawowej w Wielogłowach
Każdy z uczestników konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom i nagrody rzeczowe, które wręczył pan Dyrektor Gminnego Zespołu Edukacji Radosław Potoczek. Laureatom i ich opiekunom gratulujemy sukcesu i wszystkim życzymy, aby troskę o nasz wspólny świat nosili zawsze w swoich sercach.
Bardzo dziękuję za reprezentowanie Szkoły Szymonowi Kożuch, Grzegorzowi Szewczyk, Jakubowi Sromek oraz Zuzi Czop.
Gratuluję.

001.jpg 002.jpg 003.jpg 004.jpg 005.jpg

Godło

Platforma Office365

Office 365

O365

ZŁOTE JABŁKO SĄDECKIE

jabko2

"Złote Jabłko Sądeckie"
dla Zespołu Szkół w Wielogłowach

Certyfikat

logo cert

Dyplom MEN

Dyplom od Pani Minister MEN
Anny Zalewskiej

dyplom

Dobra Szkoła - reforma MEN

logo

Kon. - Silni wiedzą - mocni w życiu

Licznik odwiedzin

1870769
Dzisiaj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
543
3435
543
1870769

Twoje IP: 54.234.191.202
2021-12-01 11:35