Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Gizy

Sukcesy szkolnych artystek

Uczennice naszej szkoły z klasy 6 wzięły udział w Gminnym Konkursie Bożonarodzeniowym w Krasnem Potockiem. Celem konkursu było kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych, rozwijanie wyobraźni i wrażliwości estetycznej dzieci i młodzieży oraz stworzenie uczniom możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych.
Podczas konkursu zespół z naszej szkoły wykonał stroik i anioła według własnego pomysłu wykorzystując różne materiały, które miał do dyspozycji. Kompozycję świąteczną przygotowaną przez zespół oceniano pod względem estetycznym, pomysłowości wykonania oraz walorów plastycznych. Wykonane prace naszych artystek zostały docenione przez przedstawicieli Gminnego Ośrodka Kultury oraz Stowarzyszenia „Razem dla Kultury”. Uczennice otrzymały pierwsze miejsce. Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszej i owocnej pracy twórczej i artystycznej.
Dziękujemy organizatorom za wielkie zaangażowanie i przyjazną atmosferę, w której odbywał się konkurs.

001.jpg 002.jpg 003.jpg 004.jpg

Godło

Dobra Szkoła - reforma MEN

logo

Zegar

Certyfikat

logo cert

Ciasteczka

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.

Czytaj więcej...

Pogoda

Licznik odwiedzin

0581012
Dzisiaj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
195
1523
7407
581012

Twoje IP: 18.205.246.238
2019-01-17 07:36