Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Gizy

OGŁOSZENIE WYNIKÓW SZKOLNEGO KONKURSU „PIEŚNI I POEZJI PATRIOTYCZNEJ”

Wielogłowy 24. 10 2018r.
KOMISJA KONKURSOWA W SKŁADZIE „
Przewodniczący: mgr Anna Turek
Członkowie: , mgr Beata Gołąb , mgr Ewa Kamińska, mgr Lucyna Klóska
biorąc pod uwagę wymienione w regulaminie kryteria oceniania (dostosowanie repertuaru do możliwości głosowych, znajomośc tekstu, dykcja, rytmiczność, ogólne wrażenie artystyczne) przyznała:

W kategorii PIEŚNI I PIOSENKI PATRIOTYCZNE:

KLASY O – III
Wyróżnienie – kl O (Gabriel Ciszewski, Piotr Kościsz, Julia Połomska, Ewa Ruchała)
za utwór „ Płynie Wisła płynie”
I miejsce kl. II a ( Grzegorz Baran, Filip Hat, Filip Płachta, Michał Połomski, Stanisław Sowa
za utwór „Jak długo na Wawelu”
I miejsce kl. II a (Karolina Puzio, Zuzanna Rosiek, Emilia Wyszowska)
za utwór „Jak długo na Wawelu
I miejsce grupie ze świetlicy z kl. II a (Grzegorz Baran, Michał Połomski, Stanisław Sowa, ,)–
za utwór „Orlątko”
III miejsce kl. II b (Jan Ciszewski, Jakub Smaga, Marcin Szkaradek )
za utwór „Rozszumiały się wierzby płaczące”

KLASY IV – VI
I miejsce kl. IV a (Tomasz Cisowski , Oliwia Grzegorzek, Gabriela Hajduga, Martyna Kantor, Mateusz
Olszanecki , Patrycja Ruchała , Weronika Słaby, Olgierd Uszko , Julia Zając, Sebastian Zieleń,)
za utwór „ Przybyli ułani”
II miejsce kl. V b (Julia Cisowska) za utwór „Białe róże”
II miejsce kl. VI b (Amelia Biegańska, Karol Bogdanowicz, Aleksandra Kurzydło, Hubert Lach, Gabriela Mróz, Zieliński Kacper) za utwór: „Witaj Zosieńko”
III miejsce kl. VI a (Wiktoria Basta, Paweł Czop, Weronika Hat, Maria Kosakowska, Julita Leśniak, Julia Madziar, Weronika Samek, Szewczyk Agnieszka) za utwór „Białe róże”
wyróżnienie kl IV b (Gabriela Popiela, Anna Tadla) za utwór „Piechota”

KLASY VII, VIII oraz gimnazjum
I miejsce zespół szkolny za utwór „O mój rozmarynie” oraz zaangażowanie w przygotowanie repertuaru na konkurs (Julia Baczyńska, Maria Bogdanowicz, Cisowska Paulina, Czop Agnieszka, Izabela Dąbrowska, Klaudia Dąbrowska, Gabriela Fornagiel, Nikola Koral – Majcher , Klaudia Lorek, Zuzanna Madziarz, Pałka Wiktoria, Potoczek Daria, Sromek Kamila, Justyna Zieleń)
I miejsce kl VIII b (Sylwia Kołdras , Wiktoria Fałowska) za utwór „Dziś idę walczyć mamo”
II miejsce kl. III b gimnazjum (Wiktoria Pałka) za utwór „ Niepodległa, niepokorna”
III miejsce kl. VII b (Damian Kudynowski , Dustin Ziółkowski,)
za utwór „Przybyli ułani”
Słowa podziękowania kierujemy pod adresem ucznia klasy VIII b Grzegorza Bogdanowicza za wspaniały akompaniament do kilku prezentowanych utworów.

W kategorii POEZJA PATRIOTYCZNA
I miejsce Szymon Wcześny za wiersz „Tęskno mi Panie” - C. K. Norwid
II miejsce Emilia Wyszowska kl II a za wiersz „ Co kochać” Władysława Bełzy
II miejsce Laura Koral – Górka kl. II b za wiersz „Ziemia rodzinna” Władysława Bełzy
II miejsce Filip Płachta kl. II a za wiersz „Co kochać” Władysława Bełzy
II miejsce Zuzanna Rosiek kl. II a za wiersz „ Co kochać” Władysława Bełzy
III miejsce Wiktor Wójs kl. III a gimnazjum za wiersz „ Elegia o chłopcu polskim „ K. K Baczyńskiego

Nagrody zostaną wręczone dnia 9 listopada 2018 r podczas uroczystości Święta Szkoły.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy występów, a wychowawcom, opiekunom i rodzicom dziękujemy za poświęcony czas i włożoną pracę w przygotowanie dzieci i potrzebnych do występu rekwizytów.
Dziękujemy również ekipie z klasy VIII b w składzie Kamil Olszewski i Grzegorz Bogdanowicz za obsługę sprzętu nagłaśniajającego.

Organizatorzy

001.jpg 002.jpg 003.jpg 004.jpg 005.jpg 006.jpg 007.jpg 008.jpg 009.jpg 010.jpg 011.jpg 012.jpg 013.jpg 014.jpg 015.jpg 016.jpg 017.jpg 018.jpg 019.jpg 020.jpg 021.jpg

Godło

Dobra Szkoła - reforma MEN

logo

Zegar

Certyfikat

logo cert

Ciasteczka

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.

Czytaj więcej...

Pogoda

Licznik odwiedzin

0552649
Dzisiaj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
85
455
8071
552649

Twoje IP: 54.82.93.116
2018-11-19 03:30